Rodzinny Ogród Działkowy im. Władysława Reymonta w Łodzi 2014 by LK

autor zdjęć: Ł.K

W dniu 22 września 2018r. w naszym ogrodzie obchodziliśmy dzień Działkowca. W tym dniu na zorganizowane przez Zarząd ROD święto przybyli nie tylko Działkowcy, ale również zaproszeni goście. Niespodzianką dla naszej społeczności była niewątpliwie wizyta Prezydent Miasta Łodzi - pani Hanny Zdanowskiej.
Dzień Działkowca rozpoczął się częścią oficjalną na której zostały wręczone odznaki zasłużonego działkowca, nagrody dla użytkowników ładnych i zadbanych działek zgodnie z Regulaminem, a także podziękowaniami dla osób wspierających rozwój PZD, a tym samym zarząd ROD naszego ogrodu. W tym szczególnym dniu wręczono osiem  odznak brązowych, pięć srebrnych oraz siedem najważniejszych - złotych.
Po wręczonych wyróżnieniach przyszedł czas dla duszy, a mianowicie występ absolwenta Łódzkiej Akademii Muzycznej - pana Piotra Gajzlera. Zaproszony artysta zagrał na gitarze klasycznej półgodzinny recital i przeniósł nas do okresu polskiego renesansu. Występ artysty zakończyły gromkie brawa i podziękowania od naszej społeczności ogrodowej.
Podczas Dnia Działkowca stałym programem są "Działkowców rozmowy przy herbacie, kawie i ciastku" - czas na wspomnienia sprzed lat, bądź rozmowa o obecnym życiu działkowców i funkcjonowaniu ogrodu.
Z uwagi na dobiegający koniec obecnej kadencji zarządu dla przypomnienia tych  chwil wyświetlone zostały slajdy ze zdjęciami od 2014  roku do teraz.
Zarząd ROD im. Wł. Reymonta dziękuję wszystkim Działkowcom i zaproszonym Gościom za przybycie i pozostanie w tym dniu razem z nami.

 

Zarząd ROD

 

 

 

 

 

                                                       DZIEŃ DZIAŁKOWCA 2018

 ul. Źródłowa 36/38, 91-735 Łódź

  504 165 304

rod.reymonta@wp.pl

 

 

Polski Związek Działkowców
Stowarzyszenie Ogrodowe w W-wie

Rodzinny Ogród Działkowy

im. Władysława Reymonta w Łodzi